FHU Armax

Kradzieże w sklepach

Kradzieże w sklepach i galeriach handlowych.

Dzisiejsze czasy, pełne komercjalizacji, pośpiechu w pogoni za lepszym bytem sprawiają, że coraz częściej i liczniej pojawiają się amatorzy poprawy swojego stanu którzy idą na skróty. Drobni złodzieje bo o nich mowa, czy można się przed nimi ustrzec - dobre pytanie...

Z pewnością nie do końca, tym bardziej, że  przy dzisiejszej konstrukcji prawa drobne kradzieże są zmorą właścicieli sklepów, ponieważ nawet przyłapanie złodzieja na gorącym uczynku znacząco utrudnia dochodzenie swoich praw przez sprzedawców, ponieważ przywłaszczenie mienia o wartości do 250 zł jest zaledwie wykroczeniem. Za nic mają prawo, a przede wszystkim trud i poświęcenie włożone w prowadzenie przynoszących dochód i zapewniających godne życie właścicieli sklepów, zarówno tych małych, lokalnych, często rodzinnych jak i dużych sieci handlowych. Jednak można im skutecznie utrudnić realizację niecnych zamiarów, sprawić, że być może zastanowią się dwa razy więcej czy warto pokusić się o nasze dobra materialne.

Z danych Polskiej Izby Handlu wynika, że obecnie straty z tytułu drobnych kradzieży w placówkach handlowych są niebagatelne i stanowią od 0,5-0,6 do nawet 1 % obrotu, co w praktyce oznacza kilkanaście do kilkudziesięciu tysięcy złotych na jeden sklep w skali roku.

Jednym z takich sposobów na amatorów cudzej własności są zabezpieczające bramki antykradzieżowe - cóż to takiego ?

Otóż są to  systemy EAS (Electronic Article Surveillance), czyli środki elektronicznego nadzoru (powyższy skrót tłumaczy się również jako Electronic Antitheft Systems – elektroniczne systemy antykradzieżowe) – które są technologiczną metodą zapobiegania kradzieżom w sklepach detalicznych, aptekach, perfumeriach oraz w bibliotekach i czytelniach. Specjalne zabezpieczenia - znaczniki ( antykradzieżowe klipsy zabezpieczające, etykiety i metki przeciwkradzieżowe )  przytwierdza się do towarów lub książek. Znaczniki te są usuwane lub dezaktywowane przez ekspedientów, gdy element został prawidłowo zakupiony lub wyrejestrowany. Przy wyjściu ze sklepu, system wykrywania wzbudza alarm lub w inny sposób powiadamia pracowników, jeśli zlokalizuje niezdezaktywowane lub nieusunięte przez obsługę zabezpieczenia.

Nasza firma instaluje systemy antykradzieżowe, które pozwolą zabezpieczyć oferowane do sprzedaży produkty, zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia oferty cenowej na bramki antykradzieżowe oraz monitoring CCTV.

Jak zabezpieczyć sklep przed kradzieżą ? Bramki antykradzieżowe cena. Jakie bramki antykradzieżowe do sklepu ? Jak zabezpieczyć odzież ? Jakie klipsy ubraniowe ? Jak zabezpieczyć towar ? Zabezpieczenie towaru w sklepie. Zabezpieczenia antykradzieżowe sklep. Bramki antykradzieżowe promocja Wrocław. Klipsy antykradzieżowe na okulary.