FHU Armax

Serwis naprawa bramek antykradzieżowych

Zajmujemy się serwisem oraz naprawą bramek antykradzieżowych większości dostępnych firm. Posiadamy w sprzedaży również akcesoria do bramek ( antykradzieżowy klips ubraniowy, metka zabezpieczająca magnetyczna, akusto-magnetyczna, radiowa, etykieta zabezpieczająca, rozszywacze, otwieracze magnetyczne do klipsów, deazktywatory, magnetyczne klucze otwierające do klipsów )  jak i same zabezpieczające, antykradzieżowe bramki sklepowe.

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w zakresie serwisu, konserwacji i naprawy bramek antykradzieżowych działających w różnych technologiach ( bramki elektro-magnetyczne, bramki akusto-magnetyczne, bramki radiowe) oraz niezbędne do tego typu obsługi urządzenia i oprogramowania. W większości przypadków już podczas wizyty u klienta jesteśmy w stanie zdiagnozować typ uszkodzenia bramek antykradzieżowych oraz zaproponować dalszą procedurę naprawy. 

Skomplikowane uszkodzenia systemów bramek przeciwkradzieżowych naprawiamy we własnym centrum napraw, co pozwala skrócić czas  takiej operacji do minimum. W szczególnych przypadkach jesteśmy w stanie zapewnić zamienniki podzespołów elektronicznych ( zasilacze, centralki sterujące, anteny, dezaktywatory magnetyczne i elektromagnetyczne, rozszywacze ) sprawiając, że serwis bramek antykradzieżowych jest jak najmniej uciążliwy dla klienta.

Gdy bramki antykradzieżowe ciągle piszczą, włączają się bez powodu lub nie działają, nie wykrywają zabezpieczeń, klipsów ubraniowych, etykiet zabezpieczających czy pasków magnetyczny, to nie musisz się zastanawiać co jest przyczyną awarii. Regulacja oraz strojenie bramek pozwoli ocenić co jest przyczyną nieprawidłowego działania systemu przeciwkradzieżowego. Weryfikacja oraz kontrola działania bramek da możliwość podjęcia najbardziej odpowiednich działań w celu zapewnienia prawidłowej detekcji i zabezpieczenia produktów przed kradzieżą.

Serwis i naprawa bramek antykradzieżowych instalowanych również przez inne firmy. Podstawowym rejonem naszej działalności serwisowej jest Warszawa i woj. Mazowieckie oraz Wrocław i woj. Dolnośląskie, ale posiadamy też kontakty serwisowe w innych rejonach Polski. Serwis i naprawa bramek antykradzieżowych we Wrocławiu.

Jak działają bramki antykradzieżowe ? Jak naprawić bramki antykradzieżowe ? W przypadku kłopotów z prawidłowym działaniem systemów antykradzieżowych oraz CCTV prosimy o kontakt z naszą firmą.

Serwis naprawa bramek antykradzieżowych Wrocław. Serwis naprawa bramek antykradzieżowych Dolny Śląsk. Serwis naprawa bramek antykradzieżowych województwo dolnośląskie.Bramka antykradzieżowa nie działa Wrocław. Awaria bramki antykradzieżowej we Wrocławiu. Serwis bramek we Wrocławiu.