FHU Armax

Usługi


Instalacje

Wykonujemy profesjonalne instalacje systemów zabezpieczeń. Zajmujemy się projektem od początku do końca. Od wizji na obiekcie, projektu uwzględniającego szczegółowe oczekiwania klienta, dobrania sprzętu a na wykonaniu kończąc. Stosujemy sprzęt oraz materiały instalacyjne renomowanych producentów, wielokrotnie sprawdzone w praktyce. Wieloletnia współpraca z dostawcami pozwala nam na zachowanie najwyższego poziomu jakości wykonania i funkcjonalności.
 
  • Monitoring CCTV (Close Circuit Televiosion)

podgląd przez Internet, integracje z systemami sprzedaży kasowej- videoparagony, integracje z systemami alarmowymi, zdalne sterowanie kamer obrotowych

  • Bramki przeciwkradzieżowe EAS (Electronic Article Surveillance)

system bramek sklepowych, dezaktywatory, integracja z monitoringiem, wykrywacz metalu

  • Alarm SSWiN (System Sygnalizacji Włamania i Napadu)

powiadomienie GSM, integracja z monitoringiem, małe i duże  obiekty

  • Nagłośnienie

 nagłośnienie sklepów, biur

  • Videodomofony

 

Serwis i konserwacja


Wykonujemy przeglądy, konserwacje oraz serwisy systemów zabezpieczeń takich jak monitoring, telewizja przemysłowa czy też przeciwkradzieżowe bramki sklepowe, do których należą między innymi: lokalizacja usterek, naprawy instalacji, rozbudowy, przebudowy oraz integracje. W szczególnych przypadkach możemy zapewnić zamienniki urządzeń na czas naprawy lub inne rozwiązania, które zmniejszają uciążliwości związaną z serwisem. Ze względu na to, iż większość napraw wykonujemy w naszym Centrum Napraw jesteśmy w stanie skrócić czas naprawy do minimum, co w przypadku systemów zabezpieczeń ma ogromne znaczenie. Zapewniamy obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.


 

Współpraca

Pracujemy na zlecenie różnych firm, jeśli są Państwo zainteresowani wykonywaniem instalacji lub serwisów dla swoich klientów za pośrednictwem naszej firmy zapraszamy do kontaktu.

 

 

 

 

Serwis i naprawa bramek antykradzieżoych monitoringu cctv telewizji przemysłowej

 

 Współpraca w zakresie instalcji bramek EAS i monitoringu CCTV